Cytując Ryszarda Petru „Ile
jeszcze miliardów chcemy jako Podatnicy zapłacić za ratowanie nierentownego
górnictwa?”. Moim zdaniem samo to pytanie jest, najzwyczajniej w świecie, źle postawione.
Jasne, związki zawodowe nie służą optymalizacji produkcji i zysku firmy, ale… Należałoby
najpierw spytać „Jak długo jeszcze będziemy przymykać oko na źródło
nierentowności górnictwa”.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą górnictwo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą górnictwo. Pokaż wszystkie posty
Subskrybuj:
Posty
(
Atom
)