Pokazywanie postów oznaczonych etykietą górnictwo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą górnictwo. Pokaż wszystkie posty
Górnictwo, problem nasz powszedni...

Górnictwo, problem nasz powszedni...



Cytując Ryszarda Petru „Ile jeszcze miliardów chcemy jako Podatnicy zapłacić za ratowanie nierentownego górnictwa?”. Moim zdaniem samo to pytanie jest, najzwyczajniej w świecie, źle postawione. Jasne, związki zawodowe nie służą optymalizacji produkcji i zysku firmy, ale… Należałoby najpierw spytać „Jak długo jeszcze będziemy przymykać oko na źródło nierentowności górnictwa”.